Życie truckerów

Chciał zaimponować dziewczynie, więc ukradł ciężarówkę. Randkę pokrzyżowali policjanci

Pewien Amerykanin – 21-letni Dominique Jefferson Jr. – chciał zaimponować swojej aktualnej (chociaż teraz pewnie już byłej) dziewczynie. Dlatego zaślepiony miłością postanowił ukraść ciężarówkę.

Do zdarzenia opisanego przez portal cdllife.com doszło jakiś czas temu w Luizjanie. Mężczyzna został przyłapany przez patrol policji z West Monroe. Funkcjonariusze ok. godz. 2 rano zauważyli ciężarówkę, która dziwnie się poruszała. Koła naczepy były zablokowane, a mimo to kierowca nadal jechał zostawiając na jezdni czarne ślady opon. Nie zastanawiali się długo i po chwili “trucker” został zatrzymany do kontroli.

Za kierownicą siedział nie kto inny, jak nasz 21-letni “Romeo”. Jefferson od razu przyznał, że nie ma prawa jazdy na ciężarówkę, a o czymś takim jak tachograf nigdy nie słyszał. Opowiedział za to policjantom historię o tym, jak ukradł pojazd z niedalekiego parkingu, tylko po to, by zaimponować swojej dziewczynie. Jak tłumaczył – chciał zabrać ją na przejażdżkę. Dalej było jeszcze ciekawiej! Niedoszły trucker na swoje usprawiedliwienie dodał, że zaraz po randce zamierzał odwieźć pojazd na miejsce.

Niestety, policjanci nie okazali wsparcia zakochanemu Jeffersonowi. Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o kradzież pojazdu. Jego Julia pewnie już wiernie nie czeka.

Panowie, tylko szczerze, zdarzyło się Wam zrobić coś równie szalonego dla swojej wybranki?

Fot. pixabay.com

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry