Drogi

Niecodzienny wypadek w USA. Karetka, wóz strażacki i radiowóz zniszczone w karambolu

W amerykańskim stanie New Jersey doszło do niecodziennego wypadku. W karambolu zderzyły się ze sobą pojazdy trzech służb ratunkowych – karetka pogotowia, samochód policyjny oraz wóz strażacki. 

We wtorek, 30 lipca, służby ratownicze dostały zgłoszenie o wypadku, jaki miał miejsce na autostradzie międzystanowej w West Orange – donosi stacja NBC. Odpowiednie służby pojawiły się na miejscu, a funkcjonariusze i ratownicy przeszli do działania. 

Chwilę po tym, doszło do niespodziewanej sytuacji. W policyjnego SUV-a wjechała rozpędzona śmieciarka miażdżąc tym samym tył uprzywilejowanego pojazdu. Siła uderzenia zepchnęła radiowóz na karetkę pogotowia, która w konsekwencji wjechała w tył wozu strażackiego. Zwykły wypadek samochodowy zamienił się w karambol, który na długi czas zablokował całkowicie ruch na autostradzie. 

Według policji z New Jersey, trzech policjantów zostało rannych, a dwóch strażaków odniosło obrażenia, w tym jeden poważnie. W zdarzeniu ucierpiało także kilku ratowników medycznych i kierowców. Całe zdarzenie jest teraz badane przez policję. 

Fot. twitter.com/ New Jersey State PBA

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry