Życie truckerów

Na widok trucków dzieci nie mogły opanować radości. Tak szczerej reakcji dawno nie widzieliście

Takiego dopingu może pozazdrościć niejedna drużyna sportowa. Grupa dzieci żwawo dopingowała konwój ciężarówek, który przejechał przez Nebraskę. Ciężarówki wiozły bardzo potrzebną pomoc.

Jakiś czas temu powódź, która dotknęła kilka środkowo-zachodnich stanów w Stanach Zjednoczonych wyrządziła wiele szkód lokalnym społecznościom – donosi portal cdllife.com. Przez wielką wodę zniszczona została infrastruktura, nie udało się uratować także wielu hodowlanych zwierząt. Dopiero gdy powódź ustąpiła, rolnicy przeszli do działania – musieli zrobić wszystko, by zwierzęta, którym udało się przetrwać, miały co jeść.

Na całe szczęście z pomocą przyszli darczyńcy z Kansas, Oklahomy i Teksasu, którzy zadbali o to, by do Nebraski dotarł konwój ciężarówek pełnych siana dla zwierząt.

Na udostępnionym na Facebooku nagraniu możemy zobaczyć piątkę dzieci, które na widok ciężarówek zaczynają skakać, wiwatować i radośnie machać rękami w stronę kierowców. W ten sposób maluchy chciały podziękować przybyłym truckerom za pomoc. Kierowcy nie pozostali dłużni – na widok dzieci bez zastanowienia wciskali klakson. Radości i uśmiechom nie było końca. Sprawdźcie sami!

Objavil/a Haley Walker dne Petek, 29. marec 2019

Fot. pixabay.com

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry