Rozrywka

Świeże jajka prosto od kur hodowanych… pod naczepą. Niecodzienny pomysł rosyjskiego truckera

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. Tak było w przypadku rosyjskiego truckera, który nie mógł wytrzymać w trasie bez świeżych jajek prosto z kurnika. Rezolutny kierowca postanowił rozwiązać problem hodując w ciężarówce… kury.

Mężczyzna wozi ze sobą w trasie cztery kury, którym w skrzyni paletowej naczepy stworzył prowizoryczny kurnik. Na udostępnionym w sieci nagraniu widać, że warunki w jakich przebywają zwierzęta są dobre, one same wyglądają na zdrowe. W rezultacie, trucker każdego ranka wyciąga z tego niezwykłego kurnika  świeżo zniesione jaja. 

Film nakręcony na parkingu przez naocznych świadków, błyskawicznie stał się hitem internetu osiągając ponad 60 tys. wyświetleń na Instagramie. 

Jak podaje portal news-r.ru, nagranie wywołało w sieci mieszane uczucia, a komentujący użytkownicy byli zaskoczeni i jednocześnie zdumieni pomysłowością truckera. Niektórzy internauci żartobliwie sugerowali, by trucker w swojej ciężarowej mini farmie znalazł miejsce na krowę. Miałby dzięki temu nie tylko świeże jaja, ale również i mleko.

Inni z kolei zauważają, że jego zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne. Kury zamknięte w takim miejscu przy wysokich temperaturach mogą szybko paść i zamiast świeżych jaj, trucker będzie miał… duszone kurczaki. 

Fot. pixabay.com/ Capri23auto

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry