Rozrywka

Szwedzka truckerka podjęła wyzwanie. Przy użyciu wózka widłowego… odkręciła butelkę!

Bottle Cup Challenge już od jakiegoś czasu podbija internet, jednak dopiero niedawno zainteresowała się nim branża logistyczna. To niecodzienne wyzwanie postanowiła podjąć szwedzka truckerka i modelka – Angelica Larsson.

Celem Bottle Cup Challenge jest usunięcie zakrętki w taki sposób, aby butelka nie przewróciła się na ziemię. Celebryci korzystali z wielu sposobów by zrealizować to wyzwanie. Najpopularniejszy z nich zakłada odkręcenie butelki przez kopnięcie. 

„Wyglądało to tak fajnie, kiedy wszyscy inni to robili. Dlatego też chciałam spróbować” – przekonuje Larsson w wypowiedzi dla Transportation Nation Network (TNN).

Wraz ze wzrostem popularności wyzwania, ludzie znajdują coraz kreatywniejsze sposoby na jego ukończenie. Na podobny pomysł wpadła Larsson. Truckerka dodała także, że stawienie czoła wyzwaniu będzie dobrą okazją do tego, by pokazać światu swoje umiejętności. Angelica postanowiła więc zasiąść za sterami… wózka widłowego. Truckerka nie tylko bezbłędnie wykonała zadanie, ale wprawiła w osłupienie internautów! 

Przekonajcie się sami jak jej poszło:

#bottlecapchallenge 😎✌

Objavil/a Angelica Larsson dne Ponedeljek, 15. julij 2019

Fot. facebook.com/AngelicaLarssonOfficial

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry