Rozrywka

Trucker ponownie szuka żony. Czy tym razem rozgorzeje płomień miłości?

Pierwsza seria podbiła serca holenderskich internautów. Program “Trucker szuka namiętności”, czyli niderlandzka modyfikacja uwielbianego przez Polaków telewizyjnego show “Rolnik szuka żony”, doczekał się kontynuacji. Już na wiosnę kolejni truckerzy pod czujnym okiem kamer będą szukać prawdziwej i jedynej miłości.

Jak dobrze wiecie, samotność w zawodzie kierowcy zawodowego to chleb powszedni. Każdy z Was będąc w trasie marzy o tym, by jak najszybciej wrócić do domu, do żony, dzieci (albo i nie, ale lepiej nie wnikajmy). W Holandii dużą popularność zdobył internetowy program randkowy “Trucker zoekt vlam”, co mniej więcej oznacza “Trucker szuka namiętności”.

W pierwszej serii śledziliśmy zmagania truckerów, którzy pragnęli poznać smak miłości. Niestety, nie każdemu się to udało. Widzowie byli świadkami kilku porażek. Cóż poradzić, takie życie. Producenci programu jednak się nie zrazili i już realizują zdjęcia do drugiej edycji!

Tym razem uczucia do grobowej deski będzie szukać aż ośmioro uczestników. Finalnie tylko pięcioro z nich zostanie przedstawionych kandydatom na żonę lub męża. Wśród zgłoszonych truckerów mamy siedmiu panów: 58-letniego Theo, 20-letniego Mike’a, 25-letniego Alexa, 24-letniego Jeroena, 37-letniego Joela, 47-letniego Henka oraz 37-letniego Marcela. Do drugiej edycji zgłosiła się także jedna kobieta – młoda, bo zaledwie 21-letnia Verena.

Jak zapowiada prezenterka programu Gwen van Poorten, druga edycja pozwoli widzom poszerzyć więź z truckerami. W pierwszej edycji internauci od razu dostawali nagranie z przebiegu pierwszej randki. Tym razem Gwen pojedzie najpierw do domów truckerów, porozmawia z ich rodzinami, przyjaciółmi. Dopiero potem zostaną wyemitowane odcinki pokazujące ich randkowe podboje.  

Drugą edycję będzie można oglądać na wiosnę, na stronie ad.nl.

Myślicie, że taki program jest potrzebny w Polsce?

Fot. pixabay.com


Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry