Życie truckerów

Udawał kierowcę ciężarówki, by spędzać czas z kochanką. Opłaciło się?

Ludzka pomysłowość nie zna granic. Rosyjskie media rozpisują się ostatnio o pewnym bezrobotnym mężczyźnie, który przez wiele miesięcy udawał kierowcę ciężarówki. Przykrywka była mu potrzebna, by móc w spokoju spotykać się ze swoją kochanką. O  wszystkim dowiedziała się żona…

Wycieczki Piotra do drugiej wybranki serca trwały dwa lata. Jak to możliwe, że mężczyźnie tak długo udawało się utrzymać płomienny romans w tajemnicy? W 2016 wygrał na loterii 17 milionów rubli (równowartość ok. 100 tys. zł), o czym nie wspomniał żonie. Dzięki pieniądzom mógł pozwolić sobie na spotkania z kochanką.

Dobrze zarabiał – mówi żona, Walentyna. – Co miesiąc przynosił do domu od 80 do 100 tys. rubli.

Piotr był więc poza wszelkim podejrzeniem. Walentyna chciała zdobyć nawet odpowiednie uprawnienia, by jeździć z mężem w trasy, ale ten skutecznie ją do tego zniechęcał. Z czasem prawda wyszła na jaw, a rozgoryczona żona złożyła pozew rozwodowy. Teraz domaga się 50 proc. wygranej oraz samochodu. Fałszywy kierowca mówi jednak, że pieniądze zdążył przehulać, a auta nie odda. Jest jednak gotowy na rozwód i nowe życie.

Sprzedam mieszkanie i pojadę do Tweru, do Niny! Będę z nią żyć – powiedział w rozmowie z portalem Vesti.fun.

Mężczyzna twierdzi, że ok. 10 proc. kierowców ciężarówek stosuje podobny proceder, korzystając ze specyfiki zawodu. Żonom mówią, że jadą w długą trasę, podczas gdy tak naprawdę udają się na miłosne tete a tete z kochankami. Skąd Piotr ma te dane – nie wiadomo.

Rozprawa Walentyny i Piotra planowana jest na 29 kwietnia, ale prawnicy nie wróżą kobiecie sukcesu. Samochód został bowiem kupiony przed ślubem, a że z wygranej nic nie zostało, to i nie ma czego dzielić.

A jaki morał z tej historii powinny wyciągnąć panie? Jeśli wasz mężczyzna utrzymuje, że jest kierowcą ciężarówki, warto na wszelki wypadek poprosić go o zdjęcie z trasy albo chociaż przedzwonić do firmy, w której rzekomo pracuje. Tak dla spokoju.

Fot. Pixabay.com

Komentarze

Najpopularniejsze

Do góry